Benimle iletişim kur

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız
Edit Template

Benimle iletişim kur

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız
Edit Template

Dijital Reklam ve Performans Pazarlama

Performans pazarlamasında hedef KPI olur ve bu KPI’ların en üst düzeye ulaşması için tüm dijital reklam mecralarında veriye dayalı optimizasyonlar yapılır. Satış ve/veya etkileşim yaratan, performansa dayalı internet reklamcılığında dikkat çeken en önemli unsur: Sonuç odaklı çalışıyor olması ve başarı oranlarının yüksek olmasıdır. 

Performans Pazarlaması Nedir?

Performans Pazarlaması Nedir?

Performans Pazarlaması, internette satış hizmeti sağlayarak, kullanıcı ile etkileşim kurulmasına imkan tanır.

Hedef kitlenin dijital ortamda reklam içeriğiyle buluşarak, üyeliğe ikna olması, indirme (install) gerçekleştirmesi, reklam videolarını izlemesi ve nihayet satın alma davranışını gerçekleştirmesi sonucunda Performans Pazarlaması amacını gerçekleştirmiş olur. Markanın doğru mesaj stratejisi ile tanıtılması, zamanın verimli kullanılması gibi avantajların yanı sıra Performans Pazarlaması, uygun maliyetlerle risk almadan pazarda tutunabilme noktasında firmalara destek sağlayan önemli bir dijital pazarlama yaklaşımıdır.

Başarı odaklı şirketlerin tercih ettiği dijital pazarlama anlayışını içeren Performans Pazarlaması, arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, sosyal medya reklamları, programatik reklamcılık ve sahibinden platform reklamları gibi alt başlıklar altında incelenir.

Arama Ağı Reklamları

Bilgiye ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu olarak kullanılan arama ağları, performans pazarlaması için dijital platformda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Doğru mesajın, doğrudan hedef kitleye ulaştırıldığı pazarlama yöntemi olarak cevaplanan SEM nedir sorusu, bu yöntemin amacını da özetler. SEM (Search Engine Marketing), arama ağlarında markanızın görünür olmasını sağlayan, marka bilinirliğinizi artıran bir dijital pazarlama yöntemidir. Kullanıcıların arama ağlarındaki kullanım alışkanlıklarına göre geliştirilen dijital reklam ve pazarlama stratejileri vasıtasıyla, markaya yönelik ilgi arttırılabildiği gibi yeni kullanıcılara da ulaşılması bu yolla mümkündür.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

About Us

Luckily friends do ashamed to do suppose. Tried meant mr smile so. Exquisite behaviour as to middleton perfectly. Chicken no wishing waiting am. Say concerns dwelling graceful.

Services

Most Recent Posts

Company Info

She wholly fat who window extent either formal. Removing welcomed.

iletişim kurun benzersiz web sitenizi oluşturalım

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ankara web tasarım

Hakkımda

Hakkımda

İletişim

Hizmetlerim

Çalışmalar

Blog

Hizmetler

Web Tasarım

Google Seo

Google Ads

Optimizasyon

Yardım

Gizlilik Politikası

Kurallar

Kvkk

Abonelik

E Posta Aboneliği Başlatın

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.

© 2023 Created with okanketen.com